Moda: białe paski

Ostatecznie w yang i jedne z najbardziej ukochanych moda, ten stary motyw przyczynił się do większej ilości mody w ciągu 30, a następnie, kilka dekad później, odegrał dużą rolę w procesie odejścia, co mówi o błędzie Z Cаrnаbу Strееt сhссk-full z ciekawych gier.
 
Mamy Królową Starszych, Vivienne, która ma na imię. Uznano, że jej popularność wzrosła w jej słynnym hotelu i od tego regularnie ich regularnie, choć nie było. Picasso to kolejny wspaniały okres z zatroskaną - jego ulubiony czarno-biały T-shirt, ponieważ jego ikoniczne jest.
 
Dlaczego stroje są tak kochane? Po wszystkim, na przykład, bladych i błądzących bagaże miały negatywne opinie. Książka Mauseh Pastureau, The Dévіl's Clôth, History of Strides, opowiada historię przepełnioną okrucieństwem i zachwytem. W niektórych przypadkach zadziwiły te, z udziałem w sprawach dotyczących społeczeństwa - jak i zmartwychwstał. Słabszy był ich brak wśród sług i więźniów.
 
Podkreśla, że ​​są to te, które sprawiają, że czarno-biały pasek jest tak potężny - są one tak samo nowoczesne i ekscytujące, jak i bardziej ekscytujące. Jakie są dla ciebie stowarzyszenia - zwyczajne, złe, pirackie, punkowe, ryzykowne, niebezpieczne - pytanie brzmi, jak byś wyglądał?