Co oznaczają te liczby na moich jajach?

Jeśli jesteś podobny do mnie, stałeś w polskim supermarkecie, by odkryć nowe chwile na wydrukach na drukarce, próbując dowiedzieć się, co mają na myśli.
 
Miałem kilka mitów. "3PL" pochodzi od niektórych części dystopian dość ciężko, gdzie spakowane są różne rodzaje zabezpieczeń, które można znaleźć w ciągu kilku tysięcy lat. "0PL" były tam, gdzie były karmione różne róże i były wymyślone osobistego przedstawienia. A może to byłby inny ...?
 
Ponieważ wiele osób będzie się modlić na ten temat, aby dowiedzieć się więcej na temat wszystkich innych wakacji, postanowiłem w końcu odnieść się do prawdy.
 
Zaczyna się, że 3-0 od najmłodszych lat zaczyna się w całej Europie Unident. Oto, co jeszcze jeden stopień lubi:
 
3PL (w klatkach): są one cenione w innych "ciężkich" miejscach lub "urządzonych" klatkach. Troszczy się o kilka wierszy z podstawowych komórek oddzielonych z dylematem o wysokości co najmniej 550 cm² (18 lub mniej w innym).
 
Ponad 90% amerykańskich kurcząt jest w tym dobrym miejscu, a ponad 60% na całym świecie. Hоwеvеr, duе tо соnсеrnѕ przez аnіmаl działaczy rіghtѕ i іndереndеnt ѕсіеntіѕtѕ którzy nagranych аdvеrѕе hеаlth еffесtѕ оn thе сhісkеnѕ jako rеѕult ucisku te аrе nоw jezyku thе рrосеѕѕ być рhаѕеd się jezyku UE ponad 10-уеаr реrіоd kończąc jezyku 2022. Nowe posiadane klatki muszą zawierać 750 сm2 i gniazdo z kury, zaśmiecone miejsce do leżenia i jedzenia, tak wiele, trochę żywności i dobrze się wykończyć.
 
2PL (więcej / trochę mniej): Zamiast tego, niektóre kury są dozwolone 1100 ľm² każdy (lub 9 godzin za każdym razem) w worku z trocinami lub innym pościeli pokrywających flоOr.
 
1PL (część): tak ważne funkcje jak 2-PL, a także kury, które są również dozwolone, pozwalają na uzyskanie większej powierzchni na poziomie co najmniej 4 m² na zwierzę.
 
0PL (ekologiczny): 1667 cm² powierzchni wewnątrz i kura (lub 6 godzin za każdym razem) z tym samym do naświetlania jak 1-PL. Wszystkie przetworzone pasze muszą pochodzić bezpośrednio z pastwiska, które są w stanie surowym (bez użycia skutecznych środków, preparatów, hormonów lub leków).
 
Niektórzy konsumenci są w liczbie od kilku do najniższej, biorąc pod uwagę cenę, z której można uzyskać jeden złoty lub więcej od 0-PL (jeden za 1-PL można znaleźć za mniej 6 zł / 10). Po prostu nie są tak wiele o pochodzeniu ich lub ich dobrze (prawidłowo), że informacje mogą być lepiej znane z pewnej wątpliwości. Zwolenników niższych numerach, w drugiej ręce, jak jest odpowiedzialna za etykę poważnych problemów, jak wiele razy, często można nawet nie zobaczyć, jak wiele.
 
Jak na kilka miesięcy po załamaniu? Jest to po prostu niezagospodarowane gospodarstwo.
 
Jednak niezależnie od tego, czy będziesz cieszyć się w ten weekend i cały czas, jeśli jesteś kimś w rodzaju wspaniałej flory wegan w Ameryce Północnej, to nie teraz, ponieważ możesz teraz zrobić dobre zakupy w sklepie spożywczym lub skorzystać z bardzo dobrej obsługi. argument, są zgodne z faktami.