ICE aresztuje polskiego lekarza po 40 latach życia w USA

Jak przygotowujemy się do podjęcia w najbliższym dniu zamknięcia rządu, jest to historia Polski, która jest ważna w życiu w USA dla 40 osób, z tym, że mieszkała w USA, imigracji i zasiłku w kajdany.
 
Zgodność z NBC w przypadku WOOD-TV, Lukasin nie jest prawdziwym lekiem, który obecnie jest przetrzymywany w Counhun Coununt, Mісhіgan. Niektórzy, którzy otaczali jego nagłe aresztowanie, musieli wpaść na niego i jego rodzinę, jego siostrę, Iwona Niskie, jak to się stało.
 
Na dzień dzisiejszy, podobnie jak spędził wolny dzień z jego dwiema dziewczynami na swoim jeziorze w tej podmiejskiej okolicy w pobliżu Kalleshozu, trzech oficerów ICE przybyło do jego domu, powiedzieli mu, że został zatrzymany w więzieniu i chce go odwiedzić.
 
"Mimo wszystko dostaję, że wszystkie są" Czy możesz pomyśleć o tym? "Już po prostu nie wiem", powiedział Nise-Vіllarrrе.
 
Niec, popularny zielony posiadacz, miał tylko jeden wpadka, która wystąpiła więcej niż 25 lat, kiedy miał 17-miesięczny pomysł na coś zupełnie innego niż 100 dolarów, a także ważne i dobrze sprzedające się towary. Poprosił o podjęcie działań w tym czasie, ale nie okazało się, że LODU nie zawiera umów o powoływaniu się, z których nie wiedział, kiedy to zrobi, powiedział bardzo dobrze.
 
To niewiarygodne, jak leci Niec, bo od jakiegoś czasu może nie zdarzyć się tak długo, jak Fukruru, a nawet później, może nie być wielka. Pomysł, że został odesłany do Polski, uderza tak krótko, jak się zdarza.
 
"Nie może zrobić nic więcej, ale nie ma tego, nie ma rodziny, ponieważ nasi rodzice ukryli się w nieodpowiednich doświadczeniach, nikogo nie znają, nie wiedzą, gdzie pójść," Niskie- Powiedział tak. "On nigdy nie został zaatakowany Plo".