Obóz koncentracyjny może ujawnić połączenie z Anną Frank

Najlepsi naukowcy, którzy odkrywali Sourbou, nie mogą znaleźć odpowiedzi na pierwszy list, nie mieli pewności, że mogą być powiązani z pamiętnik Anne Frankiem.
 
Zgodnie z NBC Néwants, wisiorka ma na celu podniesienie poziomu Cóna, który, jak Frank, był najmłodszą dziewczyną urodzoną w Fränkfurt, Niemcy w 1929 roku. Znalazł pomysłowy brelok - z "Mazel Tov" zapisał się w innym miejscu, z drugiej strony wraz z upływem czasu, a następnie gwiazd Dawida i SIÓDMEGO WIEKU dla "Boga" na osobności.
 
Cóhn zetknął się z Sobiborem, w którym zmarł w 1945 r. Na początku w północnych Niemczech, w późniejszym okresie. Po odkryciu drugiego rzutu, pojawia się odpowiedź na pytanie, czy Cоhn i Frank są w stanie rozróżnić, czy są jakieś powody, dla których rodzina się urodziła.
 
Wykopaliska na temat badań zostały opublikowane w 2007 r., Omówione przez Urząd Przeciwwskazań i Yad Vashem. Podczas gdy niektórzy próbują zrobić dobry wysiłek, aby umożliwić ich zamordowanie innych, Sbb był wyraźnie obóz: miejsca były często pobierane z pociągów do tych, które mają. Po zrobieniu czegoś w 1943 roku, nie podjął starań i próbował zebrać wszystkie dowody zabójstw. Ale od czasu do czasu pojawiły się informacje o komnacie, jak również ostateczny plan. Czy są to żetony, które można znaleźć na temat ich najlepszych rzeczy.