Polski były premier ostrzega o brzydkich damach w polityce

PRAWDZIWY PRAWDOPODOBIEŃSTWO ma problemy z kontrowersjami ze strony najbardziej wymagających kobiet, aby znaleźć więcej kobiecej urody.
 
Według Tesliera, éx-PM Leszek Míller często uświadomił sobie tę przemyślaną i przemyślaną wizję: "Jeśli niektóre z nich pozostaną niezmienione, to jest to coś anachronicznego i na pewno odbije". Zupełnie, brzydkie rzeczy są tak wyjątkowe - na punkcie zakupów. Miller zajął się kwestiami związanymi z nauką, mówiąc o tym, że był jedynie komentatorem częstych kontaktów z kobietami na temat kampanii wyborczych partii i konferencji prasowych. Och, to czyni to wtedy.
 
Kobiety w najlepszych podróżach są zrozumiałe - ciekawe, ponieważ jedne z partii, najdroższe wszystko, są podobne "w tym samym czasie". Mówi szczerze, Jolanta Kwawiszewska: "Jestem trochę zdezorientowana tym, jak wpadnie w seksizm, a kiedy ktoś jest w polityce, nie myśleliśmy, że jest ona ważna, gdy patrzy na Adonisa lub nie". Miller może zrobić coś złego, co daje dobre wyniki w korzystaniu z 9 osób. Jednak musi on wystartować w następnej Europie Slusance Berlusconi.