Polityka prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Polityka Linkz Technityz ma na celu poszanowanie prywatności użytkownika w związku z wszelkimi informacjami, które możemy zbierać od użytkowników za pośrednictwem naszej witryny internetowej, http://linkz-technityz.com oraz innych witryn, które posiadamy i działamy.

Prosimy o podanie danych osobowych tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujemy, aby świadczyć ci usługi. Zbieramy go uczciwymi i zgodnymi z prawem środkami, za wiedzą i zgodą. Dajemy Ci również znać, dlaczego je zbieramy i jak będą używane.

Przechowujemy tylko zebrane informacje tak długo, jak to konieczne, aby zapewnić Tobie żądaną usługę. Jakie przechowujemy dane, będziemy chronić w ramach akceptowalnych z handlowego punktu widzenia sposobów zapobiegania stratom i kradzieży, a także nieautoryzowanego dostępu, ujawniania, kopiowania, używania lub modyfikacji.

Nie udostępniamy żadnych informacji umożliwiających osobistą identyfikację publicznie lub stronom trzecim, chyba że jest to wymagane przez prawo.

Nasza strona internetowa może zawierać linki do stron zewnętrznych, które nie są przez nas obsługiwane. Należy pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad zawartością i praktykami tych witryn i nie możemy przyjąć odpowiedzialności za ich politykę prywatności.

Możesz odrzucić naszą prośbę o podanie swoich danych osobowych, rozumiejąc, że możemy nie być w stanie zapewnić Ci niektórych z Twoich usług.

Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej będzie traktowane jako akceptacja naszych praktyk dotyczących prywatności i danych osobowych. Jeśli masz pytania dotyczące sposobu przetwarzania danych użytkowników i danych osobowych, skontaktuj się z nami.

Ta polityka obowiązuje od dnia 11 sierpnia 2018 r.